Chrzest

Chrzest to najczęściej pierwsze ważne i tak uroczyste wydarzenie w życiu małego dziecka i całej jego rodziny. To czas kiedy rodzice, dziadkowie, chrzestni oraz dalsza rodzina gromadzą się razem wokół nowego członka rodziny, dając tym samym wyraz swojej miłości. Proponujemy Państwu uwiecznienie tego dnia na pięknych pamiątkowych fotografiach. Reportaż z dnia chrzcin możemy zacząć już w domu na etapie przygotowań, kiedy dziecko jest ubierane. Znajdą się tam również zdjęcia detali: bucików, ubranka, szatki, świecy czy wiązanki. Kulminacyjnym momentem tego dnia jest oczywiście uroczystość chrztu w kościele, ale równie dużym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia plenerowe. Pomysłowe sesje plenerowe w parku, ogrodzie Botanicznym lub gdzie Państwo sobie tego zażyczycie to najlepsze i najbardziej pamiątkowe zdjęcia z tego uroczystego dnia.

Proponujemy Państwu dwa pakiety zdjęć z chrztu:

 

Pakiet Day

 • zdjęcia wykonane podczas uroczystości w kościele
 • zdjęcia plenerowe ( w tym samym dniu co uroczystość)
 • 40  zdjęć
 • 10 odbitek w formacie 15×21
 • płyta CD/DVD

Cena pakietu: od 350 zł

 

 

Pakiet Day+

 • przygotowania w domu
 • zdjęcia wykonane podczas uroczystości w kościele
 • zdjęcia plenerowe ( w tym samym lub innym dniu co uroczystość)
 • przyjęcie ( 2 godziny)
 • 70 zdjęć
 • 25 odbitek w formacie 15×21
 • płyta CD/DVD

Cena pakietu: od 600 zł

 

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące pakietów zdjęciowych lub zależy Wam na indywidualnej wycenie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do państwa dyspozycji.

Sesja fotograficzna z okazji Chrztu Świętego

Nasze łódzkie studio fotograficzne bardzo często wykonuje sesje z okazji chrztu, niezależnie od pory roku. Wiosną, latem i ciepłą jesienią serdecznie zachęcam do sesji plenerowych, a zimą oraz kiedy aura jest niesprzyjająca wykonujemy zdjęcia z okazji chrztu w przytulnym studio fotograficznym. Mamy w tym bardzo duże doświadczenie, a nasi fotografowie ze względu na specjalny charakter takiego reportażu zdjęciowego, wykazać się musi sporym profesjonalizmem. Dobry fotograf musi bowiem zadbać o dobrą atmosferę, spokój i wygodę, które są potrzebne dziecku. Nasze studio fotograficzne świetnie radzi sobie z nietypowym charakterem takiego typu sesji. Jest to bowiem wspaniała pamiątka dla rodziców i rodziny, a po latach także dla małego bohatera zdjęć. Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać reportaż zdjęciowy z okazji Chrztu Świętego małego Igora. Towarzyszyliśmy jemu i jego najbliższym przez cały dzień, który był niesamowicie wyjątkowy. Reportaż zdjęciowy rozpoczęliśmy już w domu Igora, kiedy fotograf wykonał wiele pięknych, naturalnych zdjęć przedstawiających przygotowania dziecka, a także całej rodziny, do uroczystości w kościele. Fotograf dziecięcy zrobił równie piękne zdjęcia już podczas samego chrztu, kiedy to Igor był niesamowicie spokojny, co bardzo ułatwiło sesję. Zdjęcia okolicznościowe wraz z kochającymi Igora członkami rodziny wykonano na pięknym placu kościelnym i nie zabrakło na nich także rodziców i rodziców chrzestnych. Skromne przyjęcie, które odbyło się po uroczystości fotograf utrwalił na naturalnych i spontanicznych zdjęciach, dzięki czemu zachowano radosny charakter święta. Reportaż z chrztu zakończono sesją plenerową w ogrodzie przed domem rodziców Igora, wśród pięknych kwiatów i zieleni. Rodzice chłopca byli zachwyceni naszym profesjonalizmem i zdjęciami, które powstały w ten wyjątkowy dzień.