Dzieci

zdjecia_5Fotografia dziecięca to bardzo szeroki dział fotografii i zarazem bardzo wdzięczy. Choć szczerze trzeba przyznać, że dość trudny.  Dzieci przede wszystkim  na  sesji muszą czuć się swobodnie, nieskrępowane,  odnaleźć  nić porozumienia z fotografem, aby w naturalny sposób mogły śmiało uśmiechać się do aparatu.  Fotograf musi umieć wydobyć z małych modeli całe ich naturalne piękno, radość, optymizm, niezliczone pokłady pozytywnej energii i blask w oczach. W skład  fotografii dziecięcej wchodzą zdjęcia  z takich ważnych wydarzeń jak chrzest czy komunia, ale to także sesje noworodkowe i dziecięce  w studio, sesje urodzinowe oraz  okolicznościowe np. w okazji świąt, dnia dziecka. Okazji by uwiecznić maluszka jest mnóstwo. O tym, że warto chyba nikogo nie trzeba przekonywać.  Okres dzieciństwa to czas, który upływa bardzo szybko i w którym dzieci zmieniają się bardzo dynamicznie. Zatem warto zachować ten piękny i niepowtarzalny czas nie tylko w naszej pamięci, która jak wiadomo jest ulotna, ale także na pięknych fotografiach.  Zdjęcia maluszków, które wykonamy w studio lub plenerze będą doskonałą pamiątką dla całej rodziny. Mogą być  też świetnym prezentem dla dziadków czy chrzestnych. Zatem już dziś zarezerwuj termin na sesję dla swojego maluszka.

Fotografia dziecięca:

  • fotografia noworodkowa w studio
  • fotografia dziecięca w studio i plenerze
  • fotografia z chrztu
  • fotografia z komunii
  • fotografia  urodzinowa

Sesja dziecięca małej Kasi

Ostatnio w moim studio fotograficznym w Łodzi (Łódź – Górna) miała miejsce sesja dziecięca małej Kasi. Taka studyjna sesja to bardzo wiele radości i pozytywnych wrażeń. Pani fotograf miała też spore pole do popisu, bo Kasia to urocza i rezolutna dziewczynka, która bardzo chętnie pozowała do zdjęć i eksperymentowała z charakterem zdjęć. Kiedy dziecko jest chętne do pozowania i zadowolone, wtedy fotograf może robić zdjęcia swobodnie i z przyjemnością. Nasze studio w Łodzi na czas sesji z małą Kasią zmieniło się w plac zabaw. Fotograf dziecięcy wypełnił je zabawkami i wszelkimi gadżetami, które przywodzą na myśl dziecięcą radość i zabawę. Pomieszczenie zostało kolorystycznie ożywione i dopasowane do niesamowicie pozytywnej energii jaką emanowała dziewczynka. Fotograf zrobił zdjęcia dziecięce w stylu baśniowym, przywodząc na myśl ulubione bajki Kasi, a także zdjęcia bardziej stonowane i spokojne, na których można było bez przeszkód zaprezentować dziecięcą urodę Kasi. Studyjną sesję dziecięcą Kasi zdecydowanie zaliczamy do udanych – zadowoleni byli również jej rodzice, którzy pojawili się na kilku zdjęciach rodzinnych. I tak w naturalny sposób dziecięca sesja fotograficzna zamieniła się w sesję rodzinną. Bardzo lubię „łapć” , te piękne chwile, kiedy wszyscy są razem szczęśliwi i uśmiechnięci.

 

Reportaż okolicznościowy z okazji 18 urodzin

Fotograf dzieci, wykonuje sesje noworodkowe, dziecięce, z okazji chrztu, komunii, a także kiedy dzieci stoją już na progu dorosłości i świętują swoje 18-stki.  Jedno jest pewne dla rodziców zawsze jesteśmy dziećmi i to jest piękne. Niezależnie od tego ile mamy lat kochają nas tak samo mocno. Ostatnio mieliśmy przyjemność brać udział w imprezie z okazji 18 urodzin Pauliny. Głównym motywem imprezy były czerwone balony w kształcie serca i oczywiście wszechobecna cyfra „18”. Paulina swoje urodziny świętowała bardzo hucznie i z wielką pompą. Nic dziwnego w końcu to świetna okazja do celebracji. Nasze łódzkie studio fotograficzne wykonało dla Pauliny i jej rodziny reportaż zdjęciowy z całego przyjęcia. Wykonano zdjęcia Pauliny na tle sali w której odbywała się impreza, a także liczne zdjęcia rodzinne. Fotografia okolicznościowa w naszym wykonaniu to zdjęcia, które stanowią wspaniałą pamiątkę i już na zawsze przypominać będą o tym jak wspaniała była impreza osiemnastkowa solenizantki. Wykonano zdjęcia w sali przyjęć, która zdominowana była przez ulubiony kolor Pauliny – czerwień. Solenizantka i jej rodzina byli bardzo zadowoleni z wyboru naszego studia fotograficznego. Oczywiście nie zabrakło także zdjęć Pauliny z jej przyjaciółmi. Reportaż okolicznościowy z okazji 18 urodzin stał się świetną pamiątką dla dziewczyny wkraczającej w dorosłość.