Komunia

Następną, po chrzcie ważną uroczystością w życiu dziecka jest komunia.  To okazja do spotkania się całej rodziny w tak ważnym i szczególnym dniu. Wszyscy wyglądają elegancko i wizytowo. I choć najważniejszym bohaterem tego dnia jest dziecko przystępujące do komunii, to równie ważni  są rodzice, chrzestni i dziadkowie. To dobra okazja by wykonać rodzinne zdjęcia, które będą cenną pamiątką w rodzinnym albumie. Zdjęcia, które wykonamy możecie podarować gościom jako drobny souvenir w podziękowaniu za przybycie i prezenty. Z pewnością ich to ucieszy. Miesiąc maj, czas komunii nie tylko w Łodzi to także doskonała pora na wykonanie plenerowych sesji, na dworze jest już ciepło, w parkach zdążyło się zazielenić i pięknie kwitną wiśnie, magnolie. Fotografie wykonane podczas takiej sesji, to doskonała pamiątka dla dziecka, ale także dla jego najbliższych.

 

Pakiet SILVER

 • zdjęcia wykonane podczas uroczystości w kościele
 • zdjęcia plenerowe ( w tym samym dniu co uroczystość)
 • 40 zdjęć wysokiej rozdzielczości
 • 10 odbitek w formacie 15×21
 • płyta CD/DVD wraz z podkładem

Cena pakietu: od 350 zł

 

Pakiet GOLD

 • przygotowania w domu
 • zdjęcia wykonane podczas uroczystości w kościele
 • zdjęcia plenerowe ( w tym samym lub innym dniu co uroczystość)
 • przyjęcie  ( 3 godziny)
 • 70  zdjęć wysokiej rozdzielczości
 • 25 odbitek w formacie 15×21
 • płyta CD/DVD wraz z podkładem

Cena pakietu: od 600 zł

Sesja zdjęciowa z okazji I Komunii  Świętej

Sesja komunijna to świetna okazja na zrobienie pięknych zdjęć, które będą pamiątką na długie lata i zawsze będą przypominać nam o tym pięknym święcie. Nasze studio fotograficzne w Łodzi realizuje bardzo wiele tego typu sesji, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Nasz łódzki fotograf ma bardzo pokaźne doświadczenie i świetne umiejętności, dzięki czemu sesja z okazji I Komunii Świętej jest profesjonalna i niezapomniana. Nasz fotograf posiada także zezwolenie na robienie zdjęć w kościele, dzięki czemu każda ważna chwila zostaje uwieczniona na zdjęciach. A reportaż z Komunii to naprawdę must have, który staje się pamiątką na wiele lat. Ostatnio w Łodzi miejsce miała I Komunia Święta Ani. Ania to rezolutna dziewczynka, która bardzo chętnie pozowała do zdjęć. Nasz fotograf był z nią we wszystkich momentach tego ważnego dnia. Sesja komunijna rozpoczęła się już w domu podczas przygotowań Ani – na zdjęciach uwieczniono jak dziewczynka zostaje ubierana w swoją białą sukienkę komunijną, a także kiedy mama układa jej włosy. Następnie wykonano sporo indywidualnych i rodzinnych zdjęć w kościele i na placu przed kościołem. Nie zabrakło grupowej fotografii wszystkich członków rodziny na schodach kościoła. Kolejno nasz łódzki fotograf zrobił zdjęcia podczas pięknego przyjęcia, w barwach bieli, a na zdjęciach uwiecznił piękne bukiety kwiatów i jasne stylizacje gości. Sesja fotograficzna zakończyła się sesją plenerową, wykonaną w jednym z największych łódzkich parków – parku Piłsudskiego. Na zdjęciach uwieczniono Anię z rodzicami i innymi członkami rodziny, a zdjęcia zyskały na wartości dzięki pięknej pogodzie, jaka towarzyszyła dziewczynce podczas jej święta. Takie zdjęcia okolicznościowe stanowią pamiątkę dla całej rodziny.

Jeśli szukasz fotografa na komunię swojego dziecka, który wykona piękne pamiątkowe zdjęcia, to serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.