Noworodki

zdjecia_7Zatrzymanie tego co piękne, kruche i ulotne, te słowa najlepiej ilustrują fotografię noworodkową. Tak malutkie dzieci zmieniają się bardzo szybko, chcielibyśmy zachować ten czas w naszej pamięci, ale niestety bywa ona ulotna. Dlatego proponujemy Państwu przepiękne, pełne uroku i wysublimowania zdjęcia noworodkowe. Będzie to doskonała pamiątka pierwszych dni po narodzinach. Maleńkie rączki, pomarszczone stópki, delikatne usteczka te wszystkie charakteryzują sesje noworodkowe. do tego ciekawe stylizacje, kolorowe akcesoria i ubranka, dodadzą artyzmu i sprawią , że nie będzie można oderwać wzroku od zdjęcia.

Na sesje noworodkowe zapraszamy dzieci od dnia narodzin do około trzeciego tygodnia życia. Wtedy noworodki przesypiają większość doby, są spokojne i bez problemowo uczestniczą w sesji.

Pakiet Smille

  • 10 profesjonalnie wykonanych zdjęć
  • 3 odbitki format  15×21
  • zdjęcia wykonane w min. 2 stylizacjach fotograficznych
  • spersonalizowana płyta CD/DVD

Cena pakietu: 250 zł

 

Pakiet Smille+

  • 20 profesjonalnie wykonanych zdjęć
  • 5 odbitek format 15×21
  • zdjęcia wykonane w min.  4 stylizacjach fotograficznych
  • spersonalizowana płyta CD/DVD

Cena pakietu: 350 zł

Sesje noworodkowe

Są rzeczy, które nie zmieniają się mimo lat. I bardzo dobrze. Choć żyjemy coraz szybciej, w coraz większym pędzie, zatracamy, to co w życiu ważne, brak nam czasu na chwilę refleksji. To jednak przychodzi taki moment w życiu człowiek, kiedy rodzi się dziecko i wszytko się przewartościowuje. Krucha, bezbronna, delikatna mała istota, dziecko, noworodek – mały cud. Człowiek zwalnia, zaczyna dostrzegać to, co naprawdę w życiu ważne – dom, rodzinę; potrafi się cieszyć z małych rzeczy – uśmiech dziecka bezcenny. Pojawia się naturalna chęć, żeby te piękne chwile zatrzymać na pełnych czaru i piękna fotografiach. Tym bardziej, że wiemy, iż nasze dzieciątko zmienia się z dnia na dzień. Wczoraj noworodek, jutro niemowlak, a nim się obejrzymy maszerujące do przedszkola dziecko. Piękną pamiątką będą fotografie wykonane podczas sesji noworodkowej. To niepowtarzalna i nieoceniana po latach wartość, zarówno dla rodziców, jak i samego dziecka. Dlatego zapraszamy do naszego studia fotograficznego wszystkich Państwa z Łodzi i okolic na wyjątkowe i przepiękne zdjęcia noworodkowe. Gwarantujemy, że zakochacie się z naszych fotografiach. Bowiem dzieci zawsze ślicznie wychodzą na zdjęciach, to w połączeniu z naszym doświadczeniem, świętymi aranżacjami i dopasowanymi dodatkami tworzy urocze fotografie dziecięce. Poniżej przedstawiam nasze ostatnie realizacje.

 

Sesja noworodkowa Stasia

Ostatnio w naszym studio fotograficznym w Łodzi miejsce miała noworodkowa sesja Stasia. Gościł on jednak w naszym łódzkim studio po raz drugi, ponieważ jego mama Iwona brała już udział w sesji ciążowej, którą wykonał nasz fotograf. Sesja ciążowa to wyjątkowy powód do zdjęć, Iwona była zachwycona jej efektami. A Staś to uroczy chłopczyk, który pięknie pozuje, dzięki czemu fotograf noworodkowy może się jak najbardziej wykazać i pokazać swój kunszt pracy twórczej. Sesja noworodkowa miała charakter spokojny i stonowany, w taki sposób dobrano także kolorystykę i gadżety. Rodzice Stasia i sam chłopczyk mieli na sobie jasne ubrania, specjalnie stworzone na potrzeby sesji. Dzięki jasnej kolorystyce fotograf chciał oddać niewinność i prostotę sesji. Ten charakter oddały także materiały, którymi okryty był chłopczyk, a także kwiaty o jasnych barwach, którymi zostało wypełnione studio. Rodzice Stasia chcieli zostać uwiecznieni na zdjęciach ze swoim synem noworodkiem, a nasz fotograf postarał się by zdjęcia wyszły jak najlepiej. Sesja noworodkowa miała bardzo spokojną atmosferę, o którą zadbano ze względu na komfort i poczucie bezpieczeństwa dziecka. Nasze studio w Łodzi ma bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu studyjnych sesji noworodkowych, a nasz fotograf jest bardzo profesjonalny i ma spore umiejętności, dlatego efekty sesji studyjnej były tak dobre.

Sesja noworodkowa małej Natalki

Trzy tygodniowa Natalka i jej rodzice niedawno gościli w moim studio fotograficznym w Łodzi. Sesje noworodkowe to jedne z moich ulubionych i zawsze bardzo chętnie się ich podejmuję. Jestem w pełni profesjonalna podczas tego rodzaju sesji, co jest bardzo istotne – zwłaszcza ze względu na bezpieczeństwo i samopoczucie noworodka. Bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery, bo dziecko musi czuć się komfortowo. Podczas wykonywania zdjęć noworodkowych najważniejszy jest malutki model.

Mała Natalka była gwiazdą sesji noworodkowej. Brali w niej udział także jej rodzice – Ania i Tomek – ale to Natalka była najważniejsza. Pomysł na sesję stworzyłam wspólnie z rodzicami. Do sesji wykorzystane zostały różne akcesoria. Skorzystaliśmy z miękkich kocyków, owijek, a także ręcznie robionych, wełnianych czapeczek. Natalka wyglądała prześlicznie. Udało mi się stworzyć naprawdę piękne zdjęcia, z których dziewczynka za kilka lat z pewnością będzie zadowolona. Jej rodzice już byli – wręcz nie kryli swojego zachwytu! Oprócz wyników sesji  bardzo ważne było także samopoczucie Natalki – noworodek musi zostać objęty specjalną troską podczas sesji zdjęciowej. Dlatego robiliśmy przerwy na karmienie, a dziewczynka miała nawet okazję uciąć sobie niejedną drzemkę! Wyniki fotografii noworodkowej były oszałamiające – dzięki urodzie dziecka, a także magicznej atmosferze, którą udało się stworzyć dzięki akcesoriom, zdjęcia wyszły wspaniale.

Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie w moim studio, podczas wykonywania fotografii dziecięcej. Rodzice Natalki już zapowiedzieli kolejną wizytę.