Sesje z brzuszkiem

Okres ciąży jest wyjątkowym czasem w życiu każdej kobiety, kiedy zmienia się nie tylko jej ciało, ale i stan ducha. Czas oczekiwania na dziecko, to czas wielkich zmian, przygotowania się do sesje_z_brzuszkiemnajpiękniejszej roli w życiu – mamy. Zdjęcia z „brzuszkiem” ukazują kobiece piękno i rodzącą się miłość do nienarodzonego jeszcze dziecka, które matka nosi pod sercem. Fotografia ciążowa to doskonała pamiątka dla przyszłych rodziców.

Zapraszamy na sesje ciążowe do naszego studia w Łodzi, gdzie zapewnimy przyszłej mamie komfort, aby bez skrępowania mogła wystąpić w roli modelki. W miesiącach letnich wykonujemy również sesje na świeżym powietrzu. Najlepszym czasem na wykonanie sesji 7-9 miesiąc ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony i widoczny. Jednak nie warto czekać na ostatnią chwilę, gdyby okazało się, że maluszek się pośpieszy z przyjściem na świat. Mile widziani będą również tatusiowe i rodzeństwo, tak fotografia ciążowa przerodzi się w rodzinną. W każdym bądź razie zdjęcia, które zrealizujemy będą doskonałą pamiątką w Państwa rodzinnym albumie

Wszelkie szczegóły dotyczące stylizacji ustalamy indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Pakiet Pregna

  • 10 profesjonalnie wykonanych zdjęć
  • 3 odbitki format  15×21
  • czas trwania sesji45 min
  • płyta CD/DVD

Cena pakietu: od 250 zł

 

Pakiet Pregna+

  • 20 profesjonalnie wykonanych zdjęć
  • 5 odbitek format 15×21
  • czas trwania sesji do 1,5 godziny
  • płyta CD/DVD

Cena pakietu: od 350 zł

 

 

Sesje ciążowe – ostatnie realizacje w naszym nowym łódzkim studio

Kochani zapraszam do mojego nowego, nowiutkiego studia fotograficznego w Łodzi na sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce i rodzinne. Poza doskonałą lokalizacją, przestronnym wnętrzem, sporo też się zmieniło, jeśli chodzi o nasze akcesoria. Dysponujemy szerokim wyborem pięknych i zwiewnych ciążowych sukienek, a także całą masą detali niezbędnych do urozmaicenia takiej sesji fotograficznej. Oczywiście na sesji z brzuszkiem najważniejsza jest mama i jej piękny odmienny stan. I choć kobiety w ciąży wyglądają promieniująco i kwitnąco, to czasem aby wydobyć ze zdjęcia to coś, potrzebujemy dobrego detalu np. wstążki z kokardką przewiązanej na brzuszku. Chcemy też, aby nasze zdjęcia były różnorodne i urozmaicone, czasem śmieszne i zabawne. Ale oczywiście w fotografii ciążowej najważniejsza jest MAMA, to ona musi się czuć nieskrępowana, wygodnie i komfortowo. My jedynie mamy wizje i pomysły, doświadczenie i profesjonalny sprzęt, ale to kobieta w ciąży jest najważniejsza. My jedynie zatroszczymy się o urokliwe fotografie z okresu ciąży, kiedy brzuszek jest zaokrąglony, a kobieta promienieje szczęściem i radością. Jeśli chcesz mieć taka pamiątkę z tego wyjątkowego czasu oczekiwania na dzidziusia, już dziś umów się na sesję. Poniżej kilka zdjęć, serdecznie zapraszam do oglądania.

Jak przygotować się do sesji ciążowej i kiedy ją wykonać?

Sesja ciążowa to niezapomniana pamiątka, coś co może nam już zawsze przypominać o tym pięknym okresie jakim jest ciąża. W Łodzi wielu fotografów zajmuje się wykonywaniem zdjęć ciążowych, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego fotografa. Warto zarezerwować taką sesję odpowiednio wcześnie, na okres pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży. Jest to okres ładnie zaokrąglonego brzuszka ciążowego, a także dobrego samopoczucia przyszłej mamy. Bowiem najważniejszym warunkiem jest właśnie to, by mama czuła się dobrze i komfortowo. Jak przygotować się do sesji ciążowej? Należy przygotować sobie kilka zestawów ubrań np. coś swobodnego, dopasowaną sukienkę, ale także ładną bieliznę. Należy jednak unikać ubrań wzorzystych i z nadrukami, bo źle wychodzą na zdjęciach. W Łodzi znajdziemy wielu dobrych fotografów, którzy z pewnością doradzą nam co na siebie włożyć i co przygotować w zapasie. Warto także zadbać o ładną fryzurę i makijaż, ale wielu fotografów współpracuje z fryzjerkami i makijażystkami, z których usług możemy skorzystać. Dobrze jest także odpowiednio ubrać naszego partnera, jeśli też ma brać udział w sesji  z brzuszkiem. Należy się także zastanowić nad miejscem sesji i odpowiednio wcześniej je ustalić i zorganizować. Zdecydowanie jednak najważniejsze jest dobre podejście i trochę dystansu, co pozwoli nam na zrelaksowanie się podczas sesji fotograficznej.

Sesja ciążowa Joasi

Sesja ciążowa Joasi była wielkim wydarzeniem w naszym łódzkim studio. Za 2 miesiące mamy nadzieję spotkać się z Joasią po raz kolejny, na sesji noworodkowej jej dziecka. Tymczasem jednak nasz fotograf ciążowy zrobił Joasi piękne zdjęcia z brzuszkiem w stylu buduarowym. Nasze łódzkie studio fotograficzne na czas sesji zmieniło się w eleganckie i kobiece wnętrze. Buduar to nic innego jak miejsce w którym czuć kobiecą rękę, a Joasi bardzo zależało na tym, żeby podczas sesji ciążowej zachować swoją niezależność i podkreślić kobiecość. Studyjne zdjęcia wyszły przepięknie, Joasia to kobieta pięknej urody, która na zdjęciach prezentuje się znakomicie. Ciąża zdecydowanie jej służy, a nasz fotograf ciążowy mógł to pokazać na zdjęciach. Fotografie z brzuszkiem, w oczekiwaniu na dziecko miały bardzo przytulny i ciepły charakter, a Joasia była z nich niesamowicie zadowolona. Pomysł na sesję studyjną był bardzo oryginalny, dzięki czemu fotograf mógł wykazać się umiejętnościami i zaprezentować swój profesjonalizm. Buduar uosabia piękno i wrażliwość, a z czym jak nie właśnie z tym kojarzy się okres ciąży.  Serdecznie zapraszam wszystkie chętne Panie z Łodzi i okolic na piękne i wysublimowane sesje ciążowe. Zdjęcia, które wykonamy będą cudowną pamiątką jednego z najpiękniejszych okresów w życiu każdej kobiety.